facebook

İNSAN KAYNAKLARI

Starmobi olarak bizi geleceğe ve başarıya taşıyan en önemli değerin İnsan Kaynaklarımız olduğunun bilinciyle Türkiye mobilya pazarındaki yerimizi yayılmaya başlayan marka değerimizi; ancak sahip olduğumuz nitelikli insan gücünün sürekli gelişimi ve motivasyonu ile koruyabileceğimize yürekten inanıyoruz.

"Bireysel katkılara hak ettiği önemi verme" ilkesinin ışığında kurulduğumuz günden bu yana, iyi eğitim almış, dinamik, takım çalışması ruhuna sahip, yaratıcı güçlerini değerlendirebilen, insiyatif sahibi, kendini sürekli geliştirmeye açık ve Starmobi'de çalışmanın ayrıcalıklarını anlayan mutlu bir iş gücüyle çalışmayı Starmobi 'nin Starmobi İnsan Kaynakları’nın ana politikası olarak görüyoruz.

Hızla büyüyen yapımızda, personel seçme ve yerleştirme faaliyetinin temel ilkesini hiçbir ayrım yapmadan ve kimseye ayrıcalık tanımadan iş tanımının gerektirdiği bilgi, beceri, ve davranış yeterliliğine sahip olan, Starmobi değerlerini benimseyip yaşatacak kişilere eşit fırsat vermek ve onlara ilerleme olanağı sağlamak olarak belirliyoruz.

Şu anda Starmobi bünyesinde yer alan tüm çalışma arkadaşlarımızın, görevleri ile ilgili pratik ve teorik meslek bilgilerini arttırmayı, onlara görevlerine ilişkin yeni beceriler kazandırmayı, çalışanların bireysel gelişimlerini, ilerlemeye yönelik sorumluluk ve girişimlerini çoğaltarak verimliliği sürekli olarak yükseltmeyi en önemli amaçlarımız arasında sayıyoruz.

Siz de bu ailenin bir parçası olmak istiyorsanız, iş başvurusunda bulunmak için; özgeçmişinizi info@starmobi.com.tr ye gönderebilirsiniz.